Ви є тут

Фармакологія


Номер роботи - П 1 НАГОРОДЖЕНА

Представлено Міністерством освіти і науки України, висунуто вищим державним навчальним закладом України "Українська медична стоматологічна академія" МОЗ України.

Автори:  Бобирьов В.М., Кресюн В.Й., Годован В.В., Казак Л. І., Кава Т.В., Островська Г.Ю., Петрова Т.А., Рябушко М.М.

Фармакологія: – Вінниця: НОВА КНИГА, 2011.- 432 с. : іл.

Загальний тираж підручника складає 1500 примірників.

Підручник містить базові теоретичні положення фармакології з урахуванням професійної спрямованості та специфіки надання медичної допомоги. Підручник створено відповідно навчального плану і програми з фармакології, вимог державних стандартів і є базовим для підготовки конкурентоспроможних спеціалістів. Текст складається з передмови, 3-х частин, що включають 18 розділів, у яких викладено досягнення світової і вітчизняної історії створення лікарських засобів, питання загальної фармакології, наведено сучасні класифікації фармакологічних груп, узагальнені дані про фармакокінетику, фармакодинаміку і фармакотоксикодинаміку ліків, що використовуються у практиці лікаря-стоматолога.

Особливе місце у виданні займає схематичний виклад механізмів дії лікарських засобів та їх ефектів, наведено принципи фармакотерапії основних стоматологічних захворювань та основи надання невідкладної допомоги у стоматологічній практиці. Матеріал висвітлений в інтеграції з іншими медико-біологічними і клінічними дисциплінами, відрізняється оптимальним обсягом, раціональною структурою, чіткістю, логічністю, послідовністю й лаконічністю викладеного, наочною ілюстрацією, високим поліграфічним рівнем видання. Це дозволяє за достатньо короткий час навчання засвоїти об'ємний і складний матеріал дисципліни. Підручник відповідає інноваційним методикам, що підтверджено результатами міжнародних освітніх форумів та виставок (гран-прі, медалі, дипломи), і є гідним внеском в удосконалення педагогічних методик викладання фармакології у вищій медичній школі України.

Громадське обговорення підручника відбулося 18 листопада о 13.00 годині  в залі наукових засідань Івано-Франківського національного медичного університету за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька , буд 2.

Матеріали обговорення знаходяться в Секратеріаті Комітету.