Про головне

 • 03 жовтня, 2019

  Повідомляємо, що з 28 жовтня по 6 листопада 2019  року відбудуться засідання спеціалізованих секцій Комітету з порядком денним "Розгляд робіт і рекомендація на присудження Державної премії України в галузі науки і техніки 2019 року особам за відповідні роботи".

  Засідання будуть проходити в приміщенні Комітету за адресою:
  м. Київ, вул. Антоновича, 51, кім.1212.

  Запрошуємо членів спеціалізованих секцій Комітету взяти участь у засіданнях.

  розклад проведення засідань секцій

   

  Засідання спеціалізованої секції, що розглядає роботи молодих вчених з порядком денним "Розгляд робіт і рекомендація на присудження премії Президента  України для молодих вчених 2019 року особам за відповідні роботи" відбудеться 22 жовтня 2019 року о 10 годині.

 • 20 червня, 2019

  Роботи, які  беруть участь у конкурсі зі здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року, надіслано до відповідних визначених організацій для проведення широкого громадського обговорення на засіданнях вчених рад (вересень – жовтень 2019 року).

  Вхід вільний.

  Графік проведення

 • 14 червня, 2019

  Завершено перший етап розгляду робіт, висунутих на здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року та премій Президента України для молодих вчених 2019 року.


  Рішенням пленуму Комітету до участі у конкурсі зі здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року допущено 18 робіт.


  Рішенням президії Комітету до участі у конкурсі на здобуття премій Президента України для молодих вчених 2019 року допущено 47 робіт.

  Комітет звертається до наукових та науково-технічних організацій, наукових установ, підприємств, вищих навчальних закладів, учених та фахівців, широкої громадськості з проханням узяти участь у обговоренні робіт, які приймають участь у конкурсі і повідомити свою думку щодо їх змісту та складу авторських колективів.
   

 • 06 червня, 2019

  Відбулася урочиста церемонія вручення дипломів лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки 2018 року та свідоцтв лауреатам премії Президента України для молодих вчених 2018 року за участі президента НАН України Бориса Євгеновича Патона та Міністра освіти і науки України Лілії Михайлівни Гриневич.

  ДЕТАЛЬНІШЕ

  Шановні лауреати, фото з вручення за посиланням:

  https://drive.google.com/drive/folders/1DeG_4ewTBOatQrcnCyvBm3_mlQ?usp=sharing

 • 23 квітня, 2019

  Щиро вітаю членів Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, членів спеціалізованих секцій, співробітників Секретаріату Комітету та лауреатів премій всіх поколінь з ювілейною датою - 50 річчям від дня заснування Державної премії та утворення Комітету.
  Дякую всім за працю, за віддане служіння нашій Батьківщині. Покладаю великі надії на вітчизняний науково-технічний потенціал як на визначальний фактор забезпечення конкурентоспроможності нашої економіки, підвищення добробуту людей, входження України до кола високорозвинених країн світу.
  Бажаю всім добра і злагоди, щастя та міцного здоров'я, успішної та плідної праці.

  Щиро Ваш Борис Патон