Ви є тут

Ветеринарне акушерство, гінекологія та біотехнологія відтворення тварин з основами андрології


Номер роботи - П 4 ДОПУЩЕНА ДО УЧАСТІ

Представлено Міністерством освіти і науки України, висунуто Національним університетом біоресурсів і природокористування України

Автори:  Яблонський В.А., Калиновський Г.М., Харенко М.І., Завірюха В.І., Любецький В.Й., Харута Г.Г., Хомин С.П.

Ветеринарне акушерство, гінекологія та біотехнологія відтворення тварин з основами андрології. – Вінниця: Нова книга, 2008. – 600 с.

 Тираж підручника складає 4000 примірників.

Підручник включає 17 розділів, у яких викладено теоретичні основи та досягнення практичного акушерства в галузі морфології та фізіології статевих органів свійських тварин; фізіології та біохімії сперми, технології її розбавлення, зберігання та транспортування; природного та штучного осіменіння; запліднення; трансплантації ембріонів; фізіології вагітності, родів та післяродового періоду; діагностики, лікування та профілактики захворювань цих періодів відтворної здатності; висвітлено методи надання акушерської родової та післяродової допомоги; описано види патології молочної залози, її причини, методи діагностики, лікування та попередження; значне місце відведено хворобам новонароджених тварин, діагностиці, перебігу, лікуванню та профілактиці гінекологічних хвороб самок та імпотенції самців.

Видання отримало широке громадське визнання і активно використовуються у навчальному процесі.

Громадське обговорення роботи відбулося 08 жовтня 2015 року о 14.00 годині на засіданні Вченої ради Харківської державної зооветеринарної академії за адресою: смт Мала Данилівка, Дергачівський район, Харківська обл.

 Метеріали обговорення знаходяться в Секретаріаті Комітету.