Ви є тут

Техніка та технологія буріння гідрогеологічних свердловин


Номер роботи - П 1 НАГОРОДЖЕНА

Представлено Міністерством освіти і науки України, висунуто Національним гірничим університетом.

Автор: Дудля М.А.

Техніка та технологія буріння гідрогеологічних свердловин. – Дніпропетровськ: НГУ, 2007. – 399 с.

Тираж підручника складає 2000 примірників.

 Базовий підручник з відповідної нормативної дисципліни для гірничих і геологічних спеціальностей. Комплексно висвітлює технологію проектування, розвідки та організації буріння гідрогеологічних свердловин. Розвиває актуальні напрями геоекологічних досліджень охорони природного середовища – геопургологія.

Критерієм відбору змісту підручника обрано дисциплінарні компетенції, що визначались через відбір кваліфікаційних вимог.

Це дозволяє навчити читача обирати спосіб буріння, розробляти ефективну технологію та методи кольматації водоносних горизонтів.

Доступність змісту підручника для студентів реалізована завдяки ретельному дидактичному опрацюванню, сприянню ефективності самостійної роботи та розвитку інноваційної культури студента, придатності до оцінювання навчальних досягнень, точності визначень та формулювань.

Громадське обговорення підручника відбулося 23 вересня 2015 року о 14.30 годині на засіданні Вченої ради Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в залі засідань за адресою: вул. Карпатська, 15, м. Івано-Франківськ.

Матеріали обговорення знаходяться в Секретаріаті Комітету.