Ви є тут

Система кіберінформаційних дій в кризових ситуаціях


Номер роботи - P 11 ПОДАНА

Представлено Державною науковою установою "Інститут інформації, безпеки та права Національної академії правових наук України".

Автори:
від ДНУ "Інститут інформації, безпеки і права НАПрН України":
1. д.ю.н. ДОВГАНЬ Олександр Дмитрович;
2. к.т.н. ФУРАШЕВ Володимир Миколайович;
від Офісу Президента України:
3. к.мист. ПОБЄДОНОСЦЕВА Ірина Євгенівна;
4. к.і.н. ЛАРІОНЧЕВА Наталя Анатоліївна.

Розроблено і реалізовано системи кіберінформаційних дій і оперативного управління інформаційними потоками в умовах кризових ситуацій та її застосування для всебічного кіберінформаційного захисту від деструктивних дій противника і здійснення активних кіберінформаційних та когнітивних дій, в тому числі в умовах сучасної війни з росією.

Впроваджено систему оперативних синхронізованих медіа дій та управління ними, сформовано спеціальні комунікаційні центри і інформаційні хаби оперативного реагування, міжвідомчу систему Страткому, онлайн-хаб (спеціальна медійна платформа) для представників світових медіа, медіа-платформи для представників регіональних і місцевих влад, медіа-майданчики, які забезпечують реалізацію єдиної інформаційної політики України у режимі реального часу.

Аналогів розробленої системи (за даними відомих джерел) немає.

Розроблена і запропонована стратегія перемоги у війні: Україна має постійну міжнародну підтримку в усіх критичних для національної безпеки і оборони сферах (постачання зброї, фінансова допомога і дипломатична підтримка), населення згуртовано на ідеї перемоги над ворогом.

Кількість публікацій: 9 монографій, 8 підручників (посібників), методичні рекомендації, 51 наукова стаття, 3 наукові твори.