Ви є тут

Створення та обґрунтування основ проектування землерийних машин для капітального ремонту магістральних трубопроводів


Номер роботи - M 0

 М51

Автор: Кузьмінець М.П.

 

Представлена Національним транспортним університетом.

Создание и обоснование основ проектирования  землеройных машин для капитального ремонта магистральных трубопроводов

Автор: Кузьминец Н.П.

 

Creation and ground of bases of planning  of earthmovers for major repairs of main pipelines

Author: Kuz'minec N.

 

Кількість публікацій:  33 наукові роботи (32 статті,  теза доповідь).

 

Від виконання термінового капітального ремонту переважної частини трубопровідних магістралей України залежить енергетична стабільність і безпека європейських країн, пов’язана з поставками нафти і газу з Росії через Україну.

Автором запропоновано науковий підхід до створення нових робочих органів та машин, які забезпечать швидкісний капітальний ремонт магістральних трубопроводів за принципово новою технологією (без підйому труби та зупинки перекачування продукту).

За результатами виконаних теоретичних та експериментальних досліджень розроблено рекомендації до проектування раціональних параметрів робочого обладнання спеціальних машин та режимів їх роботи, що дозволило суттєво підвищити ефективність ведення земляних робіт поблизу небезпечних об’єктів – магістральних трубопроводів.

Основні результати роботи впроваджено при виробництві нової техніки, яка серійно випускається на ДП "Завод ім. Малишева" (Харків), та нині працює на об’єктах енергетичного комплексу України в ППДМН ВАТ "Укртранснафта" та Росії в ООО "Зарубежгазстрой" РАО "Газпром".