Ви є тут

Діагностика силових та електронних систем гібридних автомобілів по електромагнітній обстановці


Номер роботи - M 0

М46

Автор: Гнатов А.В.

 

Представлена Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом.

 

Диагностика силовых и электронных систем гибридных автомобилей по электромагнитной обстановке

Автор: Гнатов А.В.

 

Diagnostics of the power and electronic systems of the hybrid cars on an electromagnetic situation

Author: Gnatov А.

 

Кількість публікацій: 14 наукових робіт (монографія, 13 статей в т.ч. 7 одноосібних).

 

В роботі розглянуто питання електромагнітного контролю і діагностування силових та  електронних систем сучасних автотранспортних засобів на прикладі гібридного автомобіля.

Запропоновано методику оцінки електромагнітної обстановки автомобіля. З урахуванням реальних геометричних параметрів провідників, їх взаємного розташування, індукованих завад, напруги і струму запропоновано розрахункові співвідношення за визначенням кондуктивних і електромагнітних завад. Сформульовано математичну модель електромагнітної обстановки, визначено показники сумісності електротехнічних систем гібридних автомобілів. Сформульована модель проілюстрована чисельними оцінками для автомобіля Lexus GS450h.

Одержані результати використано в розробках науково-дослідного проектно-конструкторського інституту "Молнія" (НТУ "ХПІ", м. Харків), із забезпечення електромагнітної сумісності на вузлах зв'язку "Запоріжжяобленерго" (м. Запоріжжя), і пониження рівня електромагнітних завад у військовій частині А–4104 (м. Чугуїв), при виконанні робіт з ремонту і налагодженняі високовольтних трансформаторів і підстанцій в акціонерному товаристві "Налагоджувально-монтажне управління ЕПМ" (м. Харків).

Результати роботи використовуються в навчальному процесі Харківського військового університету.