Офіційний веб сайт

Підручник "Основи стратегії національної безпеки та оборони держави"

р9

Представлено Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського.

 

Автори: к.військ.н. Дузь-Крятченко О.П., к.військ.н Грицай П.М., к.т.н. Грищенко В.П., к.політ.н. Клименко В.С., к.і.н. Козинець І.П., д.військ.н. Косевцов В.О., к.військ.н. Нечхаєв С.М., д.військ.н. Пунда Ю.В.

 

Основи стратегії національної безпеки та оборони держави: підруч. – 3-е вид., перероб. і доп. – К.: НУОУ ім. Івана Черняховського, 2015. – 620 с.

Загальний тираж підручника складає 650 примірників.

  У підручнику використано сучасні методи для оцінювання безпекового середовища та прогнозування загроз національним інтересам держави, а також обґрунтування й прийняття стратегічних рішень з урахуванням досвіду проведення антитерористичної операції. Матеріал в підручнику викладено системно, охоплює як теоретичні, так і практичні знання щодо якісного забезпечення національної (воєнної) безпеки та оборони держави, з урахуванням досвіду проведення антитерористичної операції.

 Підручник підвищує освітню мотивацію слухачів інституту державного військового управління завдяки отримання ними системних знань у широкому спектрі проблем у військовій сфері та ефективного їх використання у майбутньому на посадах у вищих органах державного та військового управління. Підручник може бути також корисним науковцям, працівникам органів державної влади, іншим фахівцям, які професійно займаються проблемами національної безпеки та оборони держави, а також слухачам (курсантам, студентам) вищих навчальних закладів різного профілю підготовки у відповідних сферах національної безпеки України.

Надіслати коментар

Коментарі

Дмитро

Зазначений підручник вкрай необхідний для підготовки офіцерів оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів вищої військової освіти. Так, на факультеті підготовки керівних кадрів НАДПСУ він успішно використовується вже декілька років при вивченні низки фахових дисциплін, наприклад, Оперативне мистецтво та Прикордонна безпека України, а з 2018 р. на його основі запроваджуються диципліни Державне управління у сфері прикордонної діяльності та оборони України, Стратегічне управління, Глобалізація та політика національної безпеки.
Він є "настільною книгою" здобувачів наукових ступенів у галузі військових наук, молодих вчених, а також досвідчених фахівців.
Висловлюю щиру вдячність поважному колективу вчених-авторів за таке якісне, і вже третє, видання.

Заступник начальника факультету підготовки керівних кадрів НАДПСУ ім. Б. Хмельницького
д. військ. н., доцент
Дмитро Купрієнко

Віталій Кривошеєв

Підручник дуже корисний не тільки для органів військового управління Міністерства оборони України, Збройних Сил України та інших управлінських структур органів держави, а і для фахівців оборонної сфери.

Гість

Підручник дуже корисний для фахівців. які виконують свої обовьязки в сфері оборони. Особливо, що стосується теоретичних основ прийняття стратегічних рішень та організації застосування силових структур в гібрідній війні.

Залишити новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Для запобігання від спаму, щоб залишити коментар введіть будь ласка символи,які зображені нижче. Дякуємо за розуміня.