Ви є тут

Зарубіжна література: Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.


Номер роботи - П 3 ПОДАНА

Автори:

 


Автор: Ковбасенко Ю.И.


 


Author:Kovbasenko Y.I.


 

Автор:

Ковбасенко Ю.І.

 

Представлений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, 

висунутий   Київським університетом імені Бориса Грінченка.

 

Зарубіжна література: Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. – Київ: Грамота, 2009. – 304 с.

 

Загальний тираж підручників складає 5000 примірників.

 

 

Підручник «Зарубіжна література» є переможцем Всеукраїнського конкурсу підручників, організованого та проведеного Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Навчити школярів мислити, виховувати їхній естетичний смак, уміти аналізувати й інтерпретувати художній текст і літературний процес - основні положення методичної концепції автора.

Чітке структурування матеріалу підручника згідно з логікою світового літературного процесу, блоки запитань і завдань та «інтернет-навігатор» допоможуть школярам ефективніше засвоїти навчальний матеріал.

Підручник культурологічно зорієнтований, містить як облігаторний, так і елективний дидактичний матеріал, що викликає зацікавленість учнів. В ньому є методично обґрунтований навігатор (апарат орієнтування), система розвивальних запитань і завдань, а також наскрізний "Інтернет-навігатор", де вказані конкретні інтернет-адреси електронних ресурсів, які стануть у нагоді школярам у процесі опанування ними матеріалом чинних програм навчальної дисципліни "Світова література".

Підручник використовується у практичній діяльності вчителів світової літератури на території всієї України.