Номер роботи - M 10 ПОДАНА
Представлено Національним аерокосмічним університетом ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».
Автори:
1. МОРОЗОВА Ольга Ігорівна – докторка технічних наук, професорка ХАІ;
2. ЗЕМЛЯНКО Георгій Андрійович – доктор філософії, старший викладач ХАІ;
3. ТЕЦЬКИЙ Артем Григорович – кандидат технічних наук, доцент ХАІ;
4. НІЧЕПОРУК Андрій Олександрович – кандидат технічних наук, доцент Хмельницького національного університету.
Автори запропонували концепцію та принципи забезпечення кібербезпеки комп’ютерних систем і мереж об'єктів критичної інфраструктури.
Розроблено модель згорткової нейронної мережі на основі використання змішаних даних; метод виявлення шкідливого програмного забезпечення в Android-сумісних мобільних операційних системах для об'єктів критичної інфраструктури; методи оцінювання та забезпечення кібербезпеки вебсистем критичної інфраструктури на основі систем керування шляхом використання дерев атак; моделі та методи забезпечення кібербезпеки систем багатофункційних флотів безпілотних апаратів при одиночних та комбінованих атаках для об’єктів критичної інфраструктури
Розроблено методологічні основи створення інформаційної технології й модель цифрової платформи знань для використання в дуальній системі підготовки фахівців з кібербезпеки комп`ютерних систем і мереж об'єктів критичної інфраструктури.
Результати дослідження надали змогу розробити та впровадити моделі, методи та технології забезпечення кібербезпеки комп’ютерних систем і мереж об'єктів критичної інфраструктури, в тому числі мобільних операційних систем, веборієнтованих застосунків на основі систем керування вмістом, флотів безпілотних апаратів, комп’ютерних мереж, що забезпечують їх взаємодію, та методологію підготовки фахівців з кібербезпеки комп’ютерних систем і мереж об'єктів критичної інфраструктури в сфері інформаційних технологій, оборонної та авіаційної промисловості, вищої освіти тощо.
Загальна кількість посилань на публікації автора/h-індекс за останні 5 років
О.МОРОЗОВА: Web of Science – 62/4, Scopus – 141/7, Google Scholar – 271/8
Г.ЗЕМЛЯНКО: Web of Science – 0/0, Scopus – 16/3, Google Scholar – 52/5
А.ТЕЦЬКИЙ: Web of Science – 0/0, Scopus – 46/4, Google Scholar – 97/5
А.НІЧЕПОРУК: Web of Science – 1/1, Scopus – 197/8, Google Scholar – 273/8
Кількість публікацій: одноосібна монографія, 7 колективних монографій (у т.ч. 5– у зарубіжних виданнях), 4 посібники, 51 стаття в журналах, включених до категорії «А» (у т.ч. 38 – у зарубіжних виданнях) та 37 статей у журналах, включених до категорії «Б», 7 тез доповідей. Загальна кількість посилань на публікації автора/h-індекс за роботою, згідно з базами даних складає відповідно: Web of Science 51/4, Scopus 347/11, Google Scholar 550/12. Отримано 4 патенти України на корисну модель.
Коментарі
Додати коментар
Залиште коментар