Ви є тут

Теорія та практика створення, досягнення та рекорди спортивних автомобілів марки «ХАДІ»


Номер роботи - P 20 ПОДАНА

Автори:

Нікітін В.К., Лукашов І.В., Волянський Є.В., Гавриленко В.О., Ужва А. В., Шилов А.І., Солодов В.Г., Сопов В.О.,  Врублевський О.М., Алексієв О.П.

 Представлена Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом

 В роботі вирішено важливі науково-технічні проблеми, пов’язані з розробкою наукових основ створення спортивних, гоночних та енергоефективних автомобілів.

Розроблено наукові засадита методологію проектування та розробки спортивних і гоночних автомобілів для шосейно-кільцевих перегонів, для встановлення рекордів швидкості та економічності.

Розроблено і впроваджено програмні продукти розрахунку  напружено-деформованого стану несучих систем та засобів пасивної безпеки спортивних автомобілів, програмні продукти розрахунку аеродинамічно досконалих форм, низку контрольно-вимірювальних комплексів з використанням внутрішньої та зовнішньої автомобільної телематики, інформаційно-комунікаційної технології руху наземних транспортних засобів.

Про світовий рівень свідчать 42 рекорди швидкості, 16 з яких перевищують світові досягнення, грамоти, кубки та дипломи, отримані на різноманітних змаганнях, рекорд з енергоефективності, який становить 575 км пробігу з 1 літра бензину.

Кількість публікацій: 129, в т.ч. 3  монографії, 2 підручники,  124 статті. Новизну та конкурентоспроможність технічних рішень захищено 9 авторськими свідоцтвами та  патентами. За даною тематикою захищено 2 докторських та  кандидатська дисертація.