Ви є тут

Створення та впровадження в медичну практику інноваційних лікарських засобів з нейротропною та імунотропною дією


Номер роботи - P 17 ДОПУЩЕНА ДО УЧАСТІ

Представлено Фізико-хімічним інститутом імені О.В.Богатського НАН України.

Автори: Головенко М.Я., Вороніна Т.О., Павловський В.І., Карасьова Т.Л., Нікітін Є.В., Єгорова А.В., Редер А.С., Стельмах І.Б., Позігун Д.В.

Авторами обгрунтовано наукові підходи щодо розробки (конструювання) та впровадження в широку медичну практику інноваційних лікарських засобів з психотропними та імуностимулюючими механізмами дії, які відповідають національним та міжнародним стандартам та уперше зареєстровані на основі повного комплекту документів щодо їх якості, безпеки та ефективності.

Завдяки проведеним фундаментальним науковим хімічним, медико-біологічним та фармацевтичним дослідженням впроваджено в практику вітчизняної медицини психотропні та імуннотропні інноваційні лікарські засоби (феназепам, гідазепам, левана, аміксин), що відповідають найвищому світовому рівню.

Запатентовано та введено в обіг препарати під власною назвою, право на виробництво (виготовлення), реалізацію та застосування яких захищено законодавством України.

Організовано промислове виробництво субстанцій та готових лікарських засобів відповідно Європейським стандартам належної виробничої практики (GMP). Субстанції та лікарські препарати зареєстровано за межами України та експортуються в Росію, Грузію, Азербайджан, Латвію, Швейцарію. 

Кількість публікацій: 23 монографії, 12 методичних рекомендацій,  1000 статей (47 – у зарубіжних виданнях), загальна кількість посилань на публікації авторів складає 1110 (згідно баз даних Scopus), h-індекc = 17. Новизну та конкурентоспроможність технічних рішень захищено 15 авторськимии свідоцтвами та 19 патентами. За даною тематикою захищено 15 докторських та 46 кандидатських дисертацій.

 

 Громадське обговорення роботи відбулося на засіданні вченої ради  Національного  фармацевтичного університету 10 вересня 2014 року о 14 годині за адресою: м. Харків, вул. Мельникова, 12 ( аудиторія 2). Матеріали обговорення знаходяться в Секретаріаті Комітету.