Номер роботи - M 14 ПОДАНА
Представлено Національним університетом «Львівська політехніка»
Автори:
ВЕГЕРА Павло Іванович (1991 р.н.) – кандидат технічних наук, , доцент кафедри будівельних конструкцій та мостів Національного університету «Львівська політехніка».
Метою роботи є експериментальне та теоретичне визначення несучої здатності нормальних та похилих перерізів залізобетонних балок, які підсилюють композитними матеріалами за дії навантаження
Отримано нові результати експериментальних досліджень несучої здатності похилих перерізів залізобетонних балок, підсилених зовнішньою композитною тканиною в залежності від рівня діючого навантаження, відсотка додаткового армування та схеми підсилення, встановлено зміну ефекту підсилення в залежності від рівня діючого навантаження.
Проведено теоретичні дослідження методики підсилення залізобетонних балок композитними матеріалами на дію згинального моменту за деформаційною моделлю з врахуванням рівня навантаження при якому виконується підсиленн.
Набула подальшого розвитку методика визначення несучої здатності підсилених нормальних та похилих перерізів залізобетонних згинаних конструкцій, запропоновано коефіцієнт, що враховує рівень навантаження, методику визначення кута нахилу умовного стиснутого елемента та коефіцієнта міцності бетону на зріз.
Практичне значення отриманих результатів полягає в можливості використання отриманих даних експериментально-теоретичних досліджень при визначенні несучої здатності залізобетонних балок підсилених системою FRCM за дії навантаження та їх застосування при відновленні та реконструкції існуючих залізобетонних елементів.
Загальна кількість посилань на публікації автора/h-індекс за останні 5 років
П.ВЕГЕРА: Web of Science – 38/5, Scopus 321/15, Google Scholar 483/17
Кількість публікацій: 16 статей в журналах, включених до категорії «А» (у т.ч. 16 – у зарубіжних виданнях) та 17 статей у журналах, включених до категорії «Б», 13 тез доповідей. Загальна кількість посилань на публікації автора/h-індекс за роботою згідно баз даних складає відповідно: Web of Science – 14/2, Scopus 213/10, Google Scholar 280/10. Отримано патент України на корисну модель.
Коментарі
Додати коментар
Залиште коментар