Ви є тут

Підручник „Основи психології”


Номер роботи - П 3 ДОПУЩЕНА ДО УЧАСТІ

Автори:


Учебник „Основы психологи”Киричук А.В., Роменець В.А., Кириленко Т.С., Маноха И.П., Пискун В.М., Татенко В.А., Титаренко Т.М.  Kyrychuk A.V., Romenets V.A., Kyrylenko T.S., Manokha I.P., Pyskun V.M., Tatenko V.A., Tytarenko T.M.


Автори:

Киричук О.В., Роменець В.А., Кириленко Т.С., Маноха І.П.,

Пискун В.М., Татенко В.О., Титаренко Т.М.

 

Основи психології. – К.: Либідь, 2006. - 632с.

 

Представлений Міністерством освіти і науки України.

 Загальний тираж підручників складає  40 000 примірників.

 Підручник є одним з найбільш відомих та популярних підручників із психології в Україні і витримав 6 видань (з 1995 по 2006 рр..).

Він створений у відповідності з авторською навчальною програмою, базованою на вчинковому принципі, за яким виникнення та розвиток усіх психічних феноменів визначаються взаємодією ситуативного, мотиваційного, дійового й післядійового компонентів вчинку. Авторський колектив не тільки переосмислив фундаментальні положення, на яких ґрунтується сучасна наука, а й винайшов такі пояснювальні моделі, які дають змогу адекватно інтерпретувати життєвий  світ сучасної людини  в усій його складності й суперечливості.

 Автори узагальнили традиційний та сучасний досвід світової психологічної науки, поєднали філософський, власне психологічний та культурологічний підходи до визначення сутності психологічних явищ людського буття.

Підручник презентує якісно нове методичне забезпечення, його змістовні розділи забезпечені новітніми моделями творчих завдань, а запитання побудовані за принципом самоосягнення змісту, що засвоюється.

Підручник визнано кращим серед представлених  в рамках програми "Трансформація гуманітарної освіти в Україні”, нагороджено Міжнародною премією і м. Г.І. Челпанова 1 ступеня Російської академії наук. 

Готується видання підручника російською мовою. Підручник отримав визнання в Польщі, на даний момент перекладається на польську мову й у найближчий час очікується його видання польською.

В Україні готується сьоме видання підручника.

Офіційне громадське обговорення роботи відбудеться у Харьківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна.