Ви є тут

Комплект підручників (електронна техніка у 3 книгах)


Номер роботи - П 2 НАГОРОДЖЕНА

Представлено Міністерством освіти і науки України, висунуто Харківським  національним  університетом  радіоелектроніки

 

1. Основи виробництва електронних аппарат -  Х.: ТОВ «Компанія СМІТ», 2006. – 592 с.

2. Технология межсоединений электронной аппаратуры -  Х.: ТОВ «Компанія СМІТ», 2005. – 432 с.;

3. Введення в мікросистемну техніку та нанотехнології - Х.: ТОВ «Компанія СМІТ», 2011. – 416 с.

 

Автори: Невлюдов І. Ш., Палагін В. А.

Загальний тираж підручників складає 3650 примірників

Підручники призначені для підготовки інженерних та наукових кадрів з новітніх технологій радіоелектронного приладобудування, спеціалістів в галузі сучасних автоматизованих технологій виробництва радіоелектронних приладів, в тому числі на елементній базі високого рівня інтеграції, виробів мікросистемної техніки, та нанотехнологій, які визнані у світі як проривні технології першої половини 21 століття.

Науковою новизною циклу підручників є синтез технічних матеріалів з виготовлення традиційних електронних апаратів та нових технологій виготовлення компонентів з матричними кульковими виводами (типу BGA/CSP) та мікросистемної техніки.

Підручники втілюють багаторічний досвід, здобутий авторами в промисловості, та результату власних науково-дослідних робіт. Аналогів  вітчизняних підручників не існує.

Практична значимість полягає у використанні підручників провідними ВНЗ України для підготовки спеціалістів з виробництва електронних апаратів. Крім того, вони є основою для навчання за новою спеціальністю підготовки фахівців та магістрів «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної апаратури».

Громадське обговорення роботи відбулося  17  вересня 2014 року  о 14.30 годині на засіданні вченої ради  радіотехнічного  факультету Національного технічного  університету  України «Київський політехнічний інститут» за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 37, корпус 17, аудиторія 428. Матеріали громадського обговорення знаходяться в Секретаріаті Комітету.