Ви є тут

Діагностика і методи патогенетичної терапії собак породи німецька вівчарка за гострого і хронічного перебігу ниркової недостатності


Номер роботи - M 94 ПОДАНА

Автори:


 Шестопалка Р.И.ShestopalkaR.I.


 

Автор: Шестопалка Р.І. к.в.н.

 

Представлена Національним університетом біоресурсів в природокористування України.

 

Автором обґрунтовано методи діагностики і диференціальної діагностики гострої та хронічної ниркової недостатності у собак службової породи німецька вівчарка за зміною біохімічних показників крові. Встановлені зміни активності субстратних ферментів, досліджено вплив амінокислот у комплексі з мікроелементами на організм собак службової породи німецька вівчарка за гострого та хронічного перебігу ниркової недостатності.

Розроблено та експериментально обґрунтовано схеми ефективної терапії собак з гострою і хронічною нирковою недостатністю із використанням препаратів “Амінодіал” та “CV”, виготовлених на основі амінокислот і мікроелементів, за умов різних шляхів їх введення.

 Розроблені на основі амінокислот та мікроелементів препарати “Амінодіал” та “CV” дозволяють проводити високоефективне лікування собак службової породи німецька вівчарка з гострою та хронічною нирковою недостатністю. Результати досліджень впроваджені у практику клінік ветеринарної медицини міст Києва, Дніпропетровська та Луганська.

 

Кількість публікацій:    23 статті, 1 патент.