Офіційний веб сайт

Список стипендіатів Президента України 2009

Додаток № 1

                                   до Постанови №1    

    президії Комітету з Державних премій України

                          в галузі науки і техніки

                         від 18 травня 2009 року

СПИСОК
молодих учених Національної академії наук України,

яким призначені стипендії Президента України для молодих учених

(травень - вересень 2009 року)

 

Відділення математики НАН України

 

Інститут математики НАН України

1.        ІВАНОВА Наталія Миколаївна

2.        МАКСИМЕНКО Сергій Іванович

3.        СТАСЮК Сергій Андрійович

4.        ТЕСКО Володимир Анатолійович

 

Інститут прикладної математики і механіки НАН України

5.        ВАСИЛЬЄВА Наталія Володимирівна

6.        ДОМАНОВ Ігнат Юрійович

 

Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача НАН України

7.        ПАВЛИК Катерина Пилипівна

8.        РОСТУН Микола Йосипович

 

Відділення інформатики НАН України

 

Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України

9.        БІЛОУС Максим Володимирович

10.    БИЦЬ Олексій Вікторович

11.    ВОЛОШИН Сергій Володимирович

12.    КНОПОВА Вікторія Павлівна

13.    КОШУЛЬКО Олексій Анатолійович

14.    МЕЛАЩЕНКО Андрій Олегович

15.    НАЗАРЕНКО Євген Володимирович

16.    НОСКОВ Олексій Миколайович

17.    ПЕПЕЛЯЄВА Тетяна Володимирівна

18.    ЧИКРІЙ Кирило Аркадійович

19.    ШАТКОВСЬКИЙ Микола Миколайович

 

Інститут проблем математичних машин і систем НАН України

20.    КОЛОМІЄЦЬ Павло Сергійович

21.    ТЕРЛЕЦЬКА Катерина Валеріївна

 

Інститут програмних систем НАН України

22.    КУДІМ Кузьма Олексійович

23.    ПРОХОРОВ Валерій Георгійович

 

Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

24.    БЕЛЯК Євген В’ячеславович 

 

Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України

25.    ГРИГА Віталій Юрійович

26.    ПИЛИПЧУК Оксана Олегівна

 

Інститут космічних досліджень НАН України та НКА України

27.    СЕМЕНІВ Олег Володимирович

28.    СКАКУН Сергій Васильович

29.    СКОРОХОД Тетяна Владиславівна

 

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій
та систем НАН України та МОН України

30.    ПОДЛАСОВ Євген Сергійович

31.    СЛІПЧЕНКО Сергій Віталійович

 

Інститут проблем штучного інтелекту МОН України та  НАН України

32.    ШУШУРА Олексій Миколайович

 

Відділення механіки НАН України

 

Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України

33.    ЗАХАРІЙЧЕНКО Ліліана Ігорівна

34.    ТКАЧЕНКО Ярослав Володимирович

35.    ФЕРНАТІ Павло Вікторович

 

Інститут технічної механіки НАН України і НКА України

36.    КЛИК Юлія Анатоліївна

37.    МАСЛОВА Анна Іванівна

38.    МЕЛАШИЧ Сергій Васильович

 

Інститут проблем міцності ім. Г.С.Писаренка НАН України

39.    БОГДАН Андрій Васильович

40.    ДАНИЛЬЧУК Євген Леонідович

41.    ЧИЖИК Ганна Василівна

 

Інститут геотехнічної механіки ім. М.С.Полякова НАН України

42.    БОБРОВ Владислав Борисович

43.    ГОЛОВ Костянтин Сергійович

44.    САМУСЯ Сергій Володимирович

45.    ХМЕЛЕНКО Інна Павлівна

 

Інститут гідромеханіки НАН України

46.    ЗАГУМЕННИЙ Ярослав Вікторович

47.    СВЄЧНІКОВА Ксенія Михайлівна

48.    СОТНІКОВА Тетяна Анатоліївна

 

Інститут транспортних систем і технологій НАН України

49.    БУРИЛОВА Наталія Валентинівна

 

Відділення фізики і астрономії НАН України

 

Інститут фізики НАН України

50.    ПАВЛОВ Ігор Анатолійович

51.    ТИМОФІЄВ Андрій Олександрович

52.    УСКОВА Олена Володимирівна

53.    ЧИРЧИК Сергій Васильович

 

Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України

54.    ВУЙЧИК Микола В’ячеславович

55.    ДЖАГАН Володимир Миколайович

56.    КОЛОМИС Олександр Федорович

57.    КУПЧАК Ігор Мирославович

58.    СТРАТІЙЧУК Ірина Борисівна

 

Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України

59.    БЕКЕНЬОВ Лев Валерійович

60.    ДМІТРІЄВ Сергій Васильович

61.    ОДНОСУМ Валерій Владиславович

62.    РЕШЕТНЯК Олег Васильович

63.    РУДНИЦЬКА Ірина Іванівна

64.    СЕГІДА Олена Олександрівна

 

Інститут теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України

65.    КАПІТАНЧУК Олексій Леонідович

66.    КРАВЧУК Володимир Петрович

67.    РЕБЕШ Анастасія Петрівна

 

Головна астрономічна обсерваторія НАН України

68.    КОСТОГРИЗ Надія Михайлівна

69.    НИКИТЮК Тетяна Вікторівна

 

Інститут магнетизму НАН України та МОН України

70.    ДАНИЛЕВИЧ Олександр Геннадійович 

 

Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І.Вєркіна НАН України

71.    БЛУДОВ Олексій Миколайович

72.    НАСЄДКІН Костянтин Анатолійович

73.    СОКОЛОВА Олена Святославівна

74.    ТЕРЕХОВ Андрій Валерійович

75.    ХРАБУСТОВСЬКИЙ Андрій Володимирович

 

Інститут радіофізики і електроніки ім. О.Я.Усикова НАН України

76.    БЄЛОБРОВ Володимир Олександрович

77.    ДУХОПЕЛЬНИКОВ Євген Володимирович 

78.    МАЙЗЕЛІС Захар Олександрович

79.    СТЕШЕНКО Сергій Олександрович

80.    ХАРЧЕНКО Ганна Олександрівна

 

Радіоастрономічний інститут НАН України

81.    БАННІКОВА Олена Юріївна

82.    СЕКРЕТАРЬОВ Станіслав Сергійович

83.    ЯРКО Катерина Олегівна

 

Донецький фізико-технічний інститут ім. О.О.Галкіна НАН України

84.    ВАРЮХІН Дмитро Вікторович

85.    ШАЛАЄВ Ростислав Валерійович

 

Інститут фізики гірничих процесів НАН України

86.    ВОЛОШИНА Наталія Ігорівна

 

Інститут фізики конденсованих систем НАН України

87.    ГЛУШАК Степан Петрович

88.    ЛІСНИЙ Богдан Михайлович

89.    ПРИТУЛА Орест Олегович

 

Інститут електронної фізики НАН України

90.    ОВЧАРЕНКО Євгеній Вікторович

 

Відділення наук про Землю НАН України

 

Інститут геологічних наук НАН України

91.    КОРЖНЄВ Петро Михайлович

92.    КЛЮШИНА Ганна-Христина Володимирівна

93.    РУДЮК Вікторія Валеріївна

 

Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України

94.    КОЗЛОВА Ганна Олександрівна

 

Інститут геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України

95.    БЄЛИЙ Тарас Анатолійович

96.    ДУБОВЕНКО Юрій Іванович

97.    МИРОНЦОВ Микита Леонідович

98.    КИШМАН-ЛАВАНОВА Тамара Миколаївна 

99.    СУМАРУК Тарас Петрович

 

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України

100.ХИТРЯК Ольга Ігорівна

 

Інститут географії НАН України

101.ДЯЧЕВСЬКА Любов Петрівна

 

Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворенняім. М.П.Семененка НАН України

102.ДОНСЬКИЙ Микола Олександрович

103.ПАВЛЮК Олександра Вячеславівна

104.ЗЛОБІНА Катерина Сергіївна

 

Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України

105.ГАРАСИМЧУК Василь Юрійович

 

Морський гідрофізичний інститут НАН України

106.МИРОНОВ Олексій Сергійович

107.НОСОВА Ганна Володимирівна

108.КОРИНЕНКО Олександр Євгенович

 

Відділення морської геології та осадочного рудоутворення Національного науково-природничого музею НАН України

109.ДЕЯК Михайло Антонович

110.ПАРИШЕВ Олександр Олександрович

 

Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України

 

Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України

111.БЕРНАЦЬКИЙ Артемій Володимирович

112.ГОНЧАРОВ Павло Васильович

113.ІГНАТЕНКО Олексій Вікторович 

114.КЛОЧКОВ Ілья Миколайович

115.КУНКІН Дмитро Дмитрович

116.МІЛЕНІН Олексій Сергійович

117.РЯБЦЕВ Ігор Ігорович

118.САВИЦЬКИЙ Віктор Володимирович

119.СОЛОВЕЙ Сергій Олександрович

120.ЧЕРВ’ЯКОВ Микола Олегович

 

Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України

121.БРОДНІКОВСЬКИЙ Дмитро Миколайович

122.ЄВТУШЕНКО Арсеній Іванович

123.ІЗВЄКОВ Андрій  Вікторович

124.КОРНІЄНКО Оксана Анатоліївна

125.КІЗЬ Максим Миколайович

126.КУЗЬМОВ Андрій Васильович

127.СИДОРЧУК Олег Миколайович

128.ТКАЧЕНКО Сергій Васильович

129.ТОКАРЄВ Олег Олександрович

 

Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М.Бакуля НАН України

130.ГНАТЕНКО Ірина Олександрівна

131.ЛАЖЕВСЬКА Ольга Вікторівна

132.ЛИСАКОВСЬКИЙ Валентин Володимирович

133.НАЗАРЧУК Сергій Миколайович

 

Фізико-технологічний інститут металів і сплавів НАН України

134.КОРОЛЕНКО Дмитро Миколайович

135.НАГІРНА Олена Миколаївна

136.НЕДУЖИЙ Артем Миколайович

137.РАТУШНЯК Володимир Юрійович

 

Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка НАН України

138.ВАРЕЦЬКИЙ Андрій Дмитрович

139.ЗВІРКО Ольга Іванівна

140.КРАВЕЦЬ Ігор Богданович

141.МАРКОВ Андрій Дмитрович

142.ТРОСТЯНЧИН Андрій Миколайович

 

Інститут чорної металургії ім. З.І.Некрасова НАН України

143.БАЮЛ Костянтин Васильович

144.СЕМЕНОВ Юрій Станіславович

145.ТОКМАКОВ Павло Вадимович

 

Державна наукова установа "Науково-технологічний комплекс "Інститут монокристалів" НАН України

146.АЛЕКСЄЄВ Вадим Дмитрович

147.БОНДАРЕНКО Яна Анатоліївна

148.КАЛТАЄВ Халіл Шамсаддин-огли

149.КОСІНОВА Анна Володимирівна

150.ПАРХОМЕНКО Сергій Володимирович

 

Інститут імпульсних процесів і технологій НАН України

151.МАЛЮШЕВСЬКА Антоніна Павлівна

 

Інститут термоелектрики НАН України та МОН України

152.ЛИСЬКО Валентин Валерійович

 

Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України

 

Інститут технічної теплофізики НАН України

153.НЕДБАЙЛО Олександр Миколайович

154.КОНИК Аліна Василівна

155.СЕРЕБРЯНСЬКИЙ Дмитро Олександрович

 

Інститут проблем машинобудування ім. А.М.Підгорного НАН України

156.АЛЬОХІНА Світлана Вікторівна

157.ЗОТНИК Михайло Вікторович

158.МЯГКОХЛІБ Костянтин Борисович

159.ОРЛОВА Наталя Олександрівна

160.ЧУГАЙ Марина Олександрівна

 

Інститут електродинаміки НАН України

161.БЛІНОВ Ігор Вікторович

162.ГОЛОВАНЬ Іван Васильович

163.ГЕРАСИМЕНКО Павло Юрійович

164.ЗАЙЦЕВ Євген Олександрович

165.ПОДОЛЬНИЙ Сергій Вікторович

166.ШАТАН Мар'яна Олександрівна

 

Інститут вугільних енерготехнологій НАН України та Мінпаливенерго України

167.КОСЯЧКОВ Олексій В'ячеславович

168.ЩУДЛО Тарас Сергійович

169.БЕЗЦЕННИЙ Ігор Валентинович

 

Інститут газу НАН України

170.ФІЛОНЕНКО Денис Сергійович

 

Інститут загальної енергетики НАН України

171.МАКСИМЕЦЬ Олена Олександрівна

172.ГРИГОР?ЄВ Родіон Віталійович

 

Науково-технічний центр магнетизму технічних об‘єктів НАН України

173.КРАМЧАНІН Євген Геннадійович

 

Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України

174.ВИНОГРАДСЬКА Вікторія Дмитрівна

 

Відділення гібридних моделюючих та керуючих систем в енергетиці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України

175.РИБНІКОВА Ганна Михайлівна

 

Відділення ядерної фізики та енергетики НАН України

 

Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" НАН України

176.БОРИСЕНКО Олександр Олексійович 

177.ВАЩЕНКО Марина Вікторівна

178.ПЕЛЕТМИНСЬКИЙ Олександр Сергійович

179.ПРОКОПЕНКО Олексій Володимирович

180.ТІМЧЕНКО Ірина Сергіївна

181.УВАРОВ Дмитро Вячеславович

182.ЧЕРКАСЬКИЙ Віталій Олександрович

183.ЩЕРБІНІН Віталій Ігорович

 

Інститут прикладної фізики НАН України

184.КРАМЧЕНКОВ Андрій Борисович

185.ЛЕБЕДЬ Олександр Анатолійович

 

Інститут ядерних досліджень НАН України

186.БОРИСОВА Марина Сергіївна

187.ДАВИДОВСЬКИЙ Володимир Володимирович

188.ЛЕВ Сергій Богданович

189.САХНО Олександр Володимирович

190.ХУДЕНКО Олександра Олександрівна

191.ЯКИМЕНКО Олександр Ілліч

 

Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України та МНС України

192.БОНДАРЕНКО Максим Германович

193.КИЧАНЬ Наталія Володимирівна

 

Інститут електрофізики і радіаційних технологій НАН України

194.ДОНЕЦЬ Станіслав Євгенович

195.ЄЛЕЦЬКИХ Іван Володимирович

 

Відділення хімії НАН України

 

Інститут фізичної хімії ім. Л.В.Писаржевського НАН України

196.КАЛІШИН Євген Юрійович

197.ЛИСЕНКО Наталія Дмитрівна

198.ШВАЛАГІН Віталій Васильович

 

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І.Вернадського НАН України

199.БЕРЕЗОВСЬКА Анна Володимирівна

200.БОНЬ Володимир Васильович

201.ДУРИЛІН Дмитро Олександрович

 

Інститут органічної хімії НАН України

202.РОДІК Роман Васильович

203.СОКОЛЕНКО Любов Валентинівна

 

Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України

204.ЛЕВЧЕНКО Володимир Володимирович

205.ГУЗЕНКО Наталія Василівна

206.КОБИЛІНСЬКИЙ Сергій Миколайович

 

Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка НАН України

207.КИСЕЛЬОВ Артем Вікторович

208.МАТВІЄНКО Христина Володимирівна

 

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В.Думанського НАН України

209.САВІЦЬКИЙ Денис Павлович

210.САПРИКІНА Марія Миколаївна

211.ЮРЛОВА Людмила Юріївна

 

Фізико-хімічний інститут ім. О.В.Богатського НАН України

212.ВІТЮКОВА Катерина Олегівна

213.КОСТЬ Світлана Сергіївна

214.ТАРАСЕНКО Світлана Олександрівна

 

Інститут хімії поверхні ім. О.О.Чуйка НАН України

215.БЕРЕЗОВСЬКА Інна Сергіївна

216.КАТОК Ксенія Валеріївна

217.РОЇК Надія Володимирівна

 

Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України

218.БУГАС Роман Валерійович

219.ЖИЛА Роман Сергійович

220.КОНДРАТОВ Іван Сергійович

 

Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України

221.ЗАЙЦЕВА Ганна Олександрівна

222.ЧЕПУРНА Ірина Костянтинівна

 

Відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України

 

Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України

223.ШКРАБАК Олександр Анатолійович

224.САМОЙЛЕНКО Анатолій Анатолійович

225.БАСАРАБА Ольга Іванівна

 

Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України

226.СТЕПАНЮК Андрій Русланович

227.ФЕДОРЕНКО Олена Андріївна

228.ДРЕВИЦЬКА Тетяна Ігорівна

 

Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України

229.МАМЄЄВА Ольга Георгіївна

230.ОЛІШЕВСЬКА Сніжана Вікторівна

 

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України

231.ШКОТОВА Людмила Василівна

232.ПОТЯГАЙЛО Андрій Любомирович

233.ЯЦИШИНА Анна Петрівна

 

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України

234.ЛУК‘ЯНОВА Наталія Юріївна

235.КАРАМАН Ольга Михайлівна

 

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України

236.БАБІЙЧУК Владислав Георгійович

237.ВОЛКОВА Наталія Олександрівна

238.ПАВЛОВИЧ Олена Володимирівна

 

Інститут біології клітини НАН України

239.ПАНЧУК Ростислав Русланович

240.ДМИТРУК Костянтин Васильович

 

Міжнародний центр молекулярної фізіології НАН України

241.ХОМУЛА Євген Валерійович

 

Відділення загальної біології НАН України

 

Інститут ботаніки ім. М.Г.Холодного НАН України

242.ЯКУШЕНКО Дмитро Миколайович

243.АРТЕМЕНКО Ольга Анатоліївна

244.ТОПЧІЙ Наталія Миколаївна

 

Інститут зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАН України

245.СЛІВІНСЬКА Катерина Андріївна

 

Інститут гідробіології НАН України

246.СЕМЕНЮК Наталія Євгенівна

247.ТІМЧЕНКО Олег Володимирович

 

Інститут біології південних морів ім. О.О. Ковалевського НАН України

248.ГОСТЮХІНА Ольга Леонідівна

 

Одеський філіал Інституту біології південних морів ім. О.О. Ковалевського НАН України

249.ГОНЧАРОВ Олександр Юрійович

 

Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України

250.ГЕРАСИМЕНКО Ірина Михайлівна

 

Інститут фізіології рослин і генетики НАН України

251.МАМЕНКО Тетяна Павлівна

252.ВОЛКОГОН Микола Віталійович

253.МИХАЛКІВ Людмила Миронівна

 

Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України

254.ПІРКО Надія Миколаївна

255.КРАСИЛЕНКО Юлія Андріївна

256.СПІВАК Світлана Ігорівна

 

Національний ботанічний сад ім. М.М.Гришка НАН України

257.МАШКОВСЬКА Світлана Петрівна

258.ВАСЮК Євген Анатолійович

 

Донецький ботанічний сад НАН України

259.ІБАТУЛІНА Юлія Валеріївна

 

Національний дендрологічний парк "Софіївка" НАН України

260.ГОРОБЕЦЬ Надія Василівна

 

Державний природознавчий музей НАН України

261.ОРЛОВ Олег Леонідович

262.БАКАЄВА Софія Геннадіївна

 

Відділення економіки НАН України

 

Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України

263.КОВАЛЕНКО Андрій Олексійович

264.ЖАРОВА Любов Валеріївна

265.ЯРОЦЬКА Ольга Валентинівна

266.ПИЛИПІВ Віталій Володимирович

 

Державна установа "Інститут економіки та прогнозування НАН України"

267.ВЕНГЕР Віталій Васильович

268.ПИСЬМЕННА Уляна Євгенівна

269.БРУС Світлана Іванівна

 

Інститут економіко-правових досліджень НАН України

270.ЖДАНКО Єлизавета Сергіївна

 

Інститут регіональних досліджень НАН України

271.ЩЕГЛЮК Світлана Дмитрівна

 

Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України

272.КНЯЖДВІРСЬКА Катерина Олексіївна

 

Інститут економіки промисловості НАН України

273.КОТОВ Євген Валерійович

 

Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України

274.МАЙДАНІК Ірина Петрівна

275.ОГАЙ Марина Юріївна

 

Відділення історії, філософії та права НАН України

 

Інститут історії України НАН України

276.ДМИТРУК Володимир Іванович

277.ЗЕМА Валерій Євгенович

278.КОВАЛЕВСЬКА Ольга Олегівна

 

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України

279.КОВАЛЬЧУК Володимир Миколайович

280.СИНЯК Іван Леонідович

 

Інститут українознавства ім. І.Крип’якевича НАН України

281.РУДА Оксана Василівна

 

Інститут археології НАН України

282.МОГИЛОВ Олександр Дмитрович

 

Інститут сходознавства ім. А.Ю.Кримського НАН України

283.ПЕТРОВА Юлія Іванівна

 

Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України

284.ПОЛТАВЕЦЬ Сергій Васильович

285.КОВАЛЕВСЬКИЙ Владислав Олегович

286.КУЧЕРЕНКО Ірина Миколаївна

 

Інститут філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України

287.СИМЧИЧ Микола Васильович

 

Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України

288.ГАВРІЛОВА Наталія Сергіївна

289.КИСЕЛЬОВ Олег Сергійович

 

Львівська наукова бібліотека ім. В.Стефаника НАН України

290.ПРОЦИК Марія Романівна

 

Відділення літератури, мови та мистецтвознавства НАН України

 

Інститут літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України

291.ПОЛІЩУК Олена Борисівна

292.ОСАДЧА Юлія Володимирівна

 

Інститут мовознавства ім. О.О.Потебні НАН України

293.СЕЛІГЕЙ Пилип Олександрович

 

Інститут української мови НАН України

294.ІВАНЕНКО Олександр Володимирович

 

Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України

295.КОВАЛЬ-ФУЧИЛО Ірина Мирославівна

296.МИКИТЧУК Сергій Пантелович

 

Інститут народознавства НАН України

297.ГОРОШКО Леся Миронівна

 

Український мовно-інформаційний фонд НАН України

298.СИДОРЧУК Надія Миколаївна

 

Наукові установи при Президії НАН України

 

Фізико-технічний навчально-науковий центр НАН України

299.ЄВТУШИНСЬКИЙ Даніїл Валер’янович

300.САВЧЕНКО Ганна Анатоліївна